د وطن ګوند د غړو د پوهاوی ګډی کمیټی غونډه نن د ۱۳۹۶ کال د سلواغی د میاشتی ۱۳ نیته په    کابل ښار کښی جوړه شوه  

نن د جمعی ورځ د ۱۳۹۶ کال د سلواغی د میاشتی ۱۳ نیټه د وطن ګوند د غړو د پوهاوی ګډی کمیټی ناسته د وطن ګوند د اجرائیه هیئت د غړی او مرستیال محترم انجینر نظر محمد په مشری په کابل ښار کی جوړه شوه. د غونډی برخه والو د بیلا بیلو موضوعګانو له دی جملی د کمیټی د اداری هیئت په ترکیب، د کمیټی د پنځګونو څانګو د کاری لورو مشخصتوب، د اعلامیی او طرزالعمل د مندرجو موادو د تطبیق په څرنګوالی، د تشکیلاتی ادغام او راجستر او همدارنګه په مرکز، ولایتونو او د هیواد نه بهر د واحدو ګوندی شوراګانو د ایجاد په هکله هر اړخیزه خبری وکړی او لازم تصمیمونه یی ونیول. غونډی د ګوند د غړو او مینه والو په نوم د پیغام په تصویب سره د بشپړ یووالی په فضا کښی خپل کار پای ته ورساوو.

اجلاس کمیته مشترک تفاهم اعضای حزب وطن در شهر کابل تدویر گردید!

امروز جمعه مؤرخ 13/ دلو /1396 اجلاس کمیته مشترک تفاهم اعضای حزب وطن تحت ریاست محترم انجنیر نظر محمد عضو هیئت اجرائیه و معاون حزب وطن در شهر کابل دایر گردید. اشتراک کننده گان اجلاس روی موضوعات مختلف از جمله ترکیب هیئت اداری ، استقامتهای کاری شعبات پنجگانه کیمته مشترک، چگونگی تحقق مواد مندرج اعلامیه و طرزالعمل، چگونگی ادغام و راجستر تشکیلاتی و ایجاد شورا های واحد حزبی در مرکز، ولایات و خارج از کشور به تفصیل صحبت نموده و تصامیم لازم اتخاذ نمودند. جلسه با تصویب پیام عنوانی اعضا و هواخواهان حزب در فضای همبستگی کامل به کار خود پایان بخشید.

*******************************

کابل - افغانستان ۱۳ / دلو / ۱۳۹۶ 
پیام
کمیته مشترک تفاهم اعضای حزب وطن
همرزمان عزیز ، اعضا و هواخواهان حزب وطن ! 
با صدور اعلامیه تاریخی ۲۲ / جدی / ۱۳۹۶ وامضای اسناد توافق شده کمیته مشترک تفاهم ، نخستین ګامهای وفاق و همبستګی حزبی برداشته شده است که اعضای کمیته مشترک این پیروزی اغازین را به تک تک شما هم اندیشان عزیز مبارک باد میګوید . 
کمیته مشترک در حالیکه از استقبال وسیع و بی نظیرشما از اعلامیه کمیته مشترک اظهار سپاس و امتنان نموده ، بر مبنای تعهدات واحساس مسئولیت دربرابر حزب و مردم به شما اطمنان میدهد که کلیه مواد مندرج اعلامیه و طرزالعمل را بدون اتلاف وقت با اتخاذ تدابیر مشخص وعملی آنچنانیکه تعهد شده است تحقق می بخشد . 
کمیته مشترک معتقد است که بدون مشارکت فعال ، هدفمند و همه جانبه شما همرزمان رسیدن به اهداف مطروحه که همانا حضور قانونی و نیرومند حزب از طریق تدویر مجم عمومی فوق العاده با تأمین وتضمین مشارکت مستقیم و باالواسطه کلیه اعضای حزب با حقوق برابر در آن عملی و امکان پذیر نخواهد بود و به همین منظور یک بار دیګر از کلیه اعضا و هواخواهان حزب مصرانه توقع دارد تا به منظو ر تحقق وجیبه مشترک فوق الذکر دست بدست هم داده کلیه امکانات فردی ، ګروهی و سازمانی خویش را بدون انکه به تعلقیت ساختاری دیروزی مراجعه شود در چوکات محور و مکانیزم واحد با هم شریک ساخته و فرصتهای ضایع شده قبلی را با اقدامات مشترک عملی در کوتاه ترین فرصت ممکن زمانی تلافی نمایند . 
کمیته مشترک بادرنظرداشت تذکرات فوق در اجلاس کاری امروزی خویش طبق طرزالعمل توافق شده تقسیم وظایف و تثبیت مسئولیت هر یک از اعضای خود را تکمیل و استقامتهای بعدی کار را بر مبنای ارجحیت و مبرمیت وظایف مطروحه مشخص و پلانګذاری نموده به شعبات پنجګانه وظیفه سپرد الی اجلاس بعدی لایحه وظایف و استقامتهای کاری خویش را مشخص ساخته و به تصویب اجلاس کمیته مشترک برساند . 
کمیته مشترک بر این باور است که نخستین و مبرمترین وظیفه تاخیر ناپذیر که همین اکنون در برابر همه ما مطرح است همانا ګذار سریع ، شفاف ، دموکراتیک و همه شمول به ایجاد شوراهای واحد حزب وطن در مرکز، ولایات و خارج از کشور و نیز اماده ګی همه جانبه برای تدویر جلسه وسیع و با صلاحیت کادرها و فعالین حزبی میباشد که بعد از ادغام تشکیلاتی و ایجاد شوراهای واحد حزبی در شهر کابل در نظر ګرفته شده که به یقین 
اجلاس مذکور چګونګی تدویر مجمع عمومی فوق العاده آینده و اقدامات ماقبل آن منجمله توظیف کمسیون عالی تدویر و تدارګ را مشخص خواهد ساخت . کمیته مشترک به همین منظور به فرد فرد شما عزیزان مراجعه نموده و تقاضا دارد تا همه ما اعتبار از همین لحظه از هر نوع تلاشها ، اقدامات . فعالیتهای جداګانه وتعبیرات سو تحت هرنام وعنوانیکه تصامیم و فیصله های کمیته مشترک را خدشه دار میسازد جلوګیری نموده ، ذهنیتها ، سلیقه ها و فواصل دیروزی را به ګذشته و تاریخ سپرده و در تمام اقدامات بعدی سیاسی ، تشکیلاتی و تبلیغاتی چون تن واحد عمل نموده و از وحدت ارګانیک اعضای حزب چون مردمک چشم حفاظت نمائیم ونه ګذاریم تا سمپتیها و انتی پتیهای شخصی و ګروپی تبلیغ ، ترویج و اشاعه ګردد .

به عنوا ن حرف آخر خاطر نشان باید ساخت که نظریات و پیشنهادات مشخص و سازنده شما که به ادرس کمیته مشترک ارسال میګردد ، ثمربخشی کار اغاز شده را ضمانت خواهد کرد. 

ومن الله توفیق

چپاول دارایی های مردم توسط زورمندان ، جنگ سالاران و مفسدین داخل حاکمیت

Druckversion | Sitemap Diese Seite weiterempfehlen
© Rahema نشر مجدد مضامین این صفحه با ذکر منبع مجاز است