عید مدافعین وطن مبارک !

 

 

هموطنان عزیز در هر کجایی که هستید عید تان ( عید سعید اضحی ) مبارک٬ بخصوص برای مدافعین میهن که سینه های شانرا در برابر مرمی غلامان بیگانه سپر نموده اند و تمام اعضای حزب وطن – متعهد ترین نیروی کشور برای تامین صلح ٬ ترقی و ازادی .

عید امسال مصادف است با شرایط و اوضاع عمیقا متضاد . از یکطرف مردم به پا خاسته در حمایت از مدافعین مسلح میهن در برابر طالب به عنوان عامل استیلای پاکستان در نبرد مرگ و زنده گی دست به گریبان اند از طرف دیگر رسواترین و بدنامترین چهره های وطنفروش و معامله گر تلاش دارند تا ازین حرکت به نفع خود ٬و تمایلات تنظیمی و قومی و تعمیق فروپاشی شیرازه سرزمین واحد مان افغانستان سو استفاده نمایند .

حضورانحصاری معامله گران بن در دوحه بساط معامله دوباره را هموار نموده است ٬ اگر در بن برای تصرف قدرت و زراندوزی سرنوشت و اینده وطن را به حراج گذاشتند اینک در دوحه برای حفظ ثروت مصروف معاملات پشت پرده با طالبان اند . اینجا در وطن  سنگ دفاع در برابر تهاجم طالبان را به سینه میزنند  و انجا در دوحه بر سر تصاحب حلقه غلامی طالب ــ پاکستان به رقابت برخاسته اند و روشنترین دستاوردشان از مذاکرات دوحه دریافت گویا مشکل اصلی در راه صلح یعنی رهایی هفت هزار طالب در بند و بیرون شدن نام رهبران طالب از لست سیاه سازمان ملل است . اتکا براین مسایل صریحا به معنی تحمیل فشار مضاعف بر سران قدرت حاکمه در کابل است و ترسیم چهره صلح طلب از وحشی ترین جنگنده های مزدور . ما در حالیکه به معامله نه میگویم و به معامله گران نفرین میفرستیم به مردم ازاده کشور هوشیارباش میدهیم صفوف مبارزه خود را از وجود شخصیت های  هزار چهره معامله گر پاک و مبارزه برحق خود را از انحراف ووجه المعامله قرار گرفتن ان مصون نمایند. عید واقعی ما شکست طالبان و تمام فروخته شده گان و مزدوران بیگانه اند . ارزو میکنیم روزی فرا رسد تا چنین عید را به یکدیگر تبریک بگویم.

 

 

 شعبه تبلیغات و مطالعات سیاسی و ستراتیژیک حزب وطن

چپاول دارایی های مردم توسط زورمندان ، جنگ سالاران و مفسدین داخل حاکمیت

Druckversion | Sitemap Diese Seite weiterempfehlen
© Rahema نشر مجدد مضامین این صفحه با ذکر منبع مجاز است